Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek Inecco czarny

Nowy produkt

Wolnostojący biokominek Inecco czarny wykonany ze stali lakierowanej proszkowo i z szybą ochronną

Więcej szczegółów

5 250,00 zł brutto

Więcej informacji

Biokominek Inecco czarny

Biokominek Inecco to połączenie stali nierdzewnej, szkła hartowanego oraz stali malowanej proszkowo. Model można dowolnie ustawiać. Biokominek ze względu na swoje wymiary świetnie nadaje się do przestronnych salonów jak również do miejsc użyteczności publicznych. W sprzyjających warunkach atmosferycznym może być użytkowany na zewnątrz.


 

Informacje praktyczne:

Wymiary: wysokość 743 mm, szerokość 825 mm, głębokość 450 mm. Waga: 45 kg.

Biokominek stojący, obudowa wykonana ze stali o grubości 1,5mm lakierowanej w kolorze czarnym. Wnętrze biokominka lakierowane w kolorze czarnym.


 
Zastosowano palnik wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej typu fala o szerokości 505mm i pojemności 1 litra. Palenisko zawiera specjalną wkładkę, która działa jak gąbka - wlane biopaliwo wsiąka w nie. Rozwiązanie takie eliminuje ryzyko wylania biopaliwa. Zaleca się napełnienie do 1/2 pojemności paleniska.

Przed paleniskiem zamontowano szybę hartowaną o grubości 4mm. Szyba jest nieznacznie przyciemniona. Na obudowie biokominka umieszczono otwory wentylacyjne pozwalające wyrównać temperaturę.

1 litr biopaliwa spala się w czasie powyżej 2 godzin, w zależności od regulacji zasuwy.

Zestaw zawiera:

· biokominek z paleniskiem; 

· szyba hartowana; 

· 2x 1l biopaliwa; 

· zapalarka gazowa;

· instrukcja obsługi;  

· uchwyt do regulacji i wygaszania płomienia.