Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Palnik 720 mm

Nowy produkt

Palnik biokominka do samodzielnej zabudowy wykonany ze stali lakierowanej w kolorze czarnym o szerokości 720 mm

Więcej szczegółów

1 150,00 zł brutto

Więcej informacji

Palnik czarny 720mm


Palnik produkcji polskiej, konstrukcja wykonana ze stali kotłowej o grubości 1,5mm lakierowanej farbą termoodporną w kolorze zbliżonym do czerni, górna pokrywa palnika wykonana ze stali o grubości aż 6 mm. Palnik z wycięciem prostym o pojemności około 3 litry i szerokości 726mm.

W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie. Wkład absorbujący jest ciemnego koloru, dzięki czemu nie kontrastuje z palnikiem jak to ma miejsce w przypadku białych wkładów.

Biopaliwo spala się w czasie poniżej 6 godzin w zależności od regulacji zasuwy. 

Palnik do indywidualnej zabudowy / aranżacji. Zalecany montaż palnika tylko w materiale odpornym na wyższe temperatury, górna część obudowy palnika może nagrzać się do około 90 stopni. 

Dane techniczne:

 
Wymiary: wysokość 60 mm, szerokość 726 mm, głębokość 165 mm. Pojemność palnika około 3 litry. Waga 12 kg.

Czas realizacji: około 3 dniZestaw zawiera:

  • palnik;
  • zapalarka gazowa;
  • 3l biopaliwa z atestem PZH;
  • uchwyt do regulacji oraz wygaszania płomienia.