Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Palnik 700 mm

Nowy produkt

Palnik biokominka do samodzielnej zabudowy wykonany ze stali lakierowanej w kolorze czarnym o szerokości 700 mm

Więcej szczegółów

1 080,00 zł brutto

Więcej informacji

Palnik czarny 700mm


Palnik produkcji polskiej, konstrukcja wykonana ze stali kotłowej o grubości 1,5mm lakierowanej farbą termoodporną w kolorze zbliżonym do czerni, górna pokrywa palnika wykonana ze stali o grubości aż 8 mm. Palnik z wycięciem prostym o pojemności około 2,8 litra i szerokości 700mm.

W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie. Wkład absorbujący jest ciemnego koloru, dzięki czemu nie kontrastuje z palnikiem jak to ma miejsce w przypadku białych wkładów.

Palnik nie zawiera regulacji ognia

Jednakże prawdziwi miłośnicy ognia nigdy nie redukują doznać wizualnych.

W zestawie jest pokrywa, którą za pomocą dołączonych uchwytów zakrywa się szczelinę palnika by skutecznie zagasić ogień. Biopaliwo spala się w czasie około 3 godzin w zależności od warunków. 

Palnik do indywidualnej zabudowy / aranżacji. Zalecany montaż palnika tylko w materiale odpornym na wyższe temperatury, górna część obudowy palnika może nagrzać się do około 90 stopni. 

Dane techniczne:

 
Wymiary: wysokość 60 mm, szerokość 700 mm, głębokość 160 mm. Pojemność palnika około 2,8 litra. Waga 13,5 kg.

Czas realizacji: około 3 dniZestaw zawiera:

  • palnik;
  • zapalarka gazowa;
  • 3l biopaliwa z atestem PZH;
  • pokrywa i uchwyty do wygaszania płomienia.