Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek Corner 60cm L

Nowy produkt

Wkład do zabudowy narożnej Corner o szerokości 60cm, wersja lewa

Więcej szczegółów

1 590,00 zł brutto

Więcej informacji

Biokominek Corner 60cm L

Biokominek Corner to połączenie stali nierdzewnej oraz stali malowanej proszkowo. Model zaprojektowany aby go zabudować w ścianie, także z płyty gipsowo-kartonowej, lecz tylko w wersji ognioodpornej. Frontowa rama delikatnie podkreśla design wnętrza. Nadaje się głównie do wnętrz nowoczesnych.  
Biokominek produkowany jest w Polsce z naciskiem na precyzję wykonania oraz by zapewnić bezpieczeństwo użytkowania.


 

Informacje praktyczne:

Wymiary: wysokość 450 mm, szerokość 600 mm, głębokość wnęki 180 mm. Waga 15kg.

Biokominek narożny, z otwartym bokiem; wykonany ze stali lakierowanej farbą termoorporną w kolorze czarnym mat. Na odwrocie biokominka umieszczono specjalne otwory do zawieszenia na ścianie lub zabudowania. W zestawie są kołki rozporowe umożliwiające zawieszenie biokominka.
Korpus biokominka został wykonany ze stali o grubosci 1,5mm, we wnęce tuż obok palnika wycięto podłużne otwory, które mają za zadanie wyrównywać temperaturę palnika i nie dopuścić do powstania podciśnienia.
 
Zastosowany palnik ma szerokość 450 mm i proste wycięcie. Wykonany jest ze stali nierdzewnej szczotkowanej o grubości 3mm.
W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący, który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie.

Palnik o szerokości 450 mm ma pojemność 1 litra i biopaliwo spala się w zależności od warunków w czasie około 2 godzin.

Ważne !

W roku 2023 został zmodyfikowany palnik i obecna wersja ma możliwość regulacji wielkości płomienia - w palniku znajduje się ruchoma zasuwa


Zestaw zawiera:

· biokominek z paleniskiem; 
· kołki montażowe; 
· uchwyty do regulacji i wygaszania płomienia;
· 1l biopaliwa z atestem PZH; 
· zapalarka gazowa.

Produkty powiązane