Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biale kamienie otoczaki 1kg

Nowy produkt

Dekoracyjne, naturalne białe kamienie otoczaki 1kg

Więcej szczegółów

10,00 zł brutto

Więcej informacji

Białe kamienie otoczaki 1kg

Białe kamienie, tzw. otoczaki o różnorodnym kształcie przeznaczone do dekoracji biokominków. Naturalne i trwałe, odporne na działania mechaniczne. Nie kruszą się, są śnieżno białe, matowe. Kamienie są odporne na wysokie temperatury, nie spalają się, nie wydzielają niebezpiecznych substancji.

Kamienie nie powinny blokować palnika, dlatego powinny zostać umieszczone za palnikami lub/oraz w narożnikach biokominka.

Białe kamienie o frakcji od 2 do 7cm. Śnieżno białe otoczaki pochodzą z terenów Grecji.

1 kg kamieni pozwala udekorować biokominek do szerokości biokominka 90cm Przy większych modelach zaleca się zakup 2. Zbyt duża ilość kamieni zagraża trwałości i bezpieczeństwu każdego biokominka.

W biokominkach BOX 90x40cm nie należy umieszczać żadnych dekoracji.

Stosowanie więcej niż 1kg w biokominkach o szerokości do 90cm jest zabronione. Zagraża to trwałości i bezpieczeństwu biokominka. W biokominkach BOX 90x40cm nie należy umieszczać żadnych dekoracji.