Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Polana ceramiczne fire

Nowy produkt

Dekoracyjne drewno ceramiczne w imitacji palonych polan - 4 szt - do biokominków.

Więcej szczegółów

89,00 zł brutto

Więcej informacji

Polana ceramiczne - fire

Drewienka ceramiczne o różnorodnym kształcie przeznaczone do dekoracji biokominków. Ceramika zapewnia trwałość użytkowania. Polana są odporne na wysokie temperatury, nie spalają się, nie wydzielają niebezpiecznych substancji.

Polana nie mogą blokować paleniska, nie należy ich również umieszczać w płomieniach, ponieważ może tworzyć się na nich czarny osad oraz płomienie mogą być kierowane na plecy biokominka co nie wpływa dobrze na bezpieczeństwa użytkowania. Podczas palenia polana mogą być rozstawiona za paleniskiem.

Polana ceramiczne imitują spalane drewno w ognisku, dzięki temu biokominki z dekoracjami wyglądają atrakcyjniej.  Pakowane są po 4 sztuki. Drewienka o długości od 14 do 32 cm oraz szerokości 4 do 5 cm.

Jeden komplet polan wystarczy do ułożenia w biokominku o szerokości do 90cm. Zakaz umieszczania jednocześnie kamieni oraz polan. Zagraża to bezpieczeństwu i trwałości biokominka. Zakaz także stawiania polan w pionie oraz jedno na drugim. W biokominkach BOX 90x40cm nie należy umieszczać żadnych dekoracji.