Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Palnik 370 mm

Nowy produkt

Palnik biokominka do samodzielnej zabudowy wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej o szerokości 370mm

Więcej szczegółów

610,00 zł brutto

Więcej informacji

Palnik inox 370mm


Palnik produkcji polskiej, obudowa wykonana ze stali lakierowanej farbą termoodporną w kolorze czarny mat strukturalny o grubości 1,5mm, natomiast górna pokrywa wykonana ze stali nierdzewnej szczotkowanej o grubości 5mm. Palnik z wycięciem typu fala o pojemności około 2,5 litra i szerokości 370mm.

W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie.

Palnik z wycięciem falowanym "generuje" nieznacznie bardziej dynamiczny ogień, pojedynczych płomieni może być więcej niż w przypadku palników z prostym wycięciem, jednakże nie jest to spektakularna różnica.

Biopaliwo spala się w czasie od około 2 do nawet 4 godzin w zależności od regulacji zasuwy. 

Palnik do indywidualnej zabudowy / aranżacji. Zalecany montaż palnika tylko w materiale odpornym na wyższe temperatury, górna część obudowy palnika może nagrzać się do około 90 stopni.

Dane techniczne:

 
Wymiary: wysokość 72 mm, szerokość 370 mm, głębokość 160 mm. Waga 4 kg. Pojemność palnika około 2,5 litra.

Zestaw zawiera:

  • palnik;
  • zapalarka gazowa
  • uchwyt do regulacji oraz wygaszania płomienia.