Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Palnik 380 mm

Nowy produkt

Palnik biokominka narożny do samodzielnej zabudowy wykonany ze stali lakierowanej w kolorze czarnym o szerokości 380 mm

Więcej szczegółów

1 650,00 zł brutto

Więcej informacji

Palnik czarny 380mm narożny


Palnik narożny produkcji polskiej, konstrukcja wykonana ze stali lakierowanej farbą termoodporną w kolorze zbliżonym do czerni, górna pokrywa palnika (połówki fali) wykonane ze stali o grubości 5 mm. Palnik z wycięciem ukośnym typu fala o pojemności około 3,7 litra i szerokości 380m.

W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie.

Palnik z wycięciem falowanym "generuje" nieznacznie bardziej dynamiczny ogień, pojedynczych płomieni może być więcej niż w przypadku palników z prostym wycięciem, jednakże nie jest to spektakularna różnica.

Biopaliwo spala się w czasie od około 1,5 do nawet 3 godzin w zależności od regulacji zasuwy. 

Palnik do indywidualnej zabudowy / aranżacji. Zalecany montaż palnika tylko w materiale odpornym na wyższe temperatury, górna część obudowy palnika może nagrzać się do około 90 stopni.

Dane techniczne:

 
Wymiary: wysokość 73 mm, szerokość 380 mm, głębokość 160 mm. Pojemność palnika około 4,9 litra.

Czas realizacji: około 7 dni



Zestaw zawiera:

  • palnik;
  • zapalarka gazowa;
  • uchwyt do regulacji oraz wygaszania płomienia.