Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek Pele 1100x480mm

Nowy produkt

Biokominek Pele 1100x480mm do zabudowy w ścianie lub przygotowanym otworze

Więcej szczegółów

4 150,00 zł brutto

Więcej informacji

Biokominek Pele 1100x480mm


Konstrukcja biokominka wykonana ze stali o grubości 1,5 mm lakierowanej proszkowo farbą termoodporną w kolorze zbliżonym do czarnego. Palenisko wykonane z jednego palnika typu fala o szerokości 800mm i pojemności około 5,4 litra. Pokrywa palnika wykonana ze stali o grubości aż 5 mm. 

Pojemnik został zaopatrzony we wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który mają za zadanie wchłonąć płyn niczym gąbka i nie dopuścić do rozlania się biopaliwa (w przypadku wlania maksymalnie 50% pojemności palników). Dodatkowo wkład nieznacznie zmniejszają temperaturę płynu co także wpływa na bezpieczeństwo.

Biokominek posiada regulację płomienia, palnik posiada zasuwę, przez którą zmniejsza się lub zwiększa czas palenia. Wszystkie wersje modelu Pele zawierają niewielką ramkę frontową co powoduje wrażenie delikatności konstrukcji i nie odwraca uwagi od ognia.

Biokominek został zaprojektowany do umieszczenia w zabudowie lub przygotowanym otworze, także w ścianie. W przypadku zabudowy z płyt gipsowo kartonowych zalecana jest ich wersja ognioodporna.

Na życzenie w biokominku może zostać zamontowany pasek hartowanej szyby zamocowanej na prowadnicach wewnątrz wnęki biokominka. Koszt szyby to 360 pln.

Biokominki serii Pele to produkty wysokiej jakości na polskim rynku z palnikami manualnymi. Ich cena odzwierciedla precyzję wykonania, więc proponowane są wszędzie tam gdzie jakość i bezpieczeństwo są priorytetem. Jako jedyne pozwalają osadzić palnik o szerokości aż do 180cm.

Każdy model może zostać wykonany na zamówienie wg własnych wymiarów, wystarczy wysłać na adres info@nice-house.pl wymiary (szerokość oraz wysokość ramy frontowej oraz głębokość całkowitą).

Dane techniczne:

 

Wymiary biokominka: wysokość 480 mm, szerokość 1100 mm, głębokość 251 mm. 

Zamówienie realizujemy po dokonaniu przelewu, może być w formie zadatku; nie wysyłamy za pobraniem.

Czas realizacji zamówienia: około 21 - 28 dni

Ze względu na swoje wymiary biokominek wysyłany jest na palecie.


Zestaw zawiera:

  • biokominek z palnikiem;
  • zapalarka gazowa;
  • uchwyt do regulacji płomienia.