Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek Inside 1400mm

Nowy produkt

Biokominek Inside 1400 mm do zabudowy lub zawieszenia na ścianie

Więcej szczegółów

3 930,00 zł brutto

Więcej informacji

Biokominek Inside 1400mm


Konstrukcja biokominka wykonana ze stali o grubości 1,5 mm lakierowanej proszkowo farbą termoodporną w kolorze czarnym. Palenisko wykonane z jednego palnika typu prostego wykonanego ze stali nierdzewnej szczotkowanej o grubości 1,5 mm i szerokości 1000mm. Pokrywa palnika wykonana ze stali o grubości 3mm, palnik o pojemności 2 litrów. 

Pojemnik został zaopatrzony we wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który mają za zadanie wchłonąć płyn niczym gąbka i nie dopuścić do rozlania się biopaliwa (w przypadku wlania maksymalnie 50% pojemności palników). Dodatkowo wkład nieznacznie zmniejszają temperaturę płynu co także wpływa na bezpieczeństwo.

Biokominek posiada regulację płomienia, palnik posiada zasuwę, dzięki czemu biopaliwo spala się w czasie od jednej do nawet czterech godzin.

W biokominku zamontowano pasek hartowanej szyby o grubości 4mm co korzystnie wpływa na poziom bezpieczeństwa. Szyba jest nieznacznie przyciemniona i zamontowana za pomocą dwóch uchwytów.

Biokominek został zaprojektowany do zawieszenia na płaskiej ścianie lub umieszczenia w zabudowie lub przygotowanym otworze, także w ścianie. W przypadku zabudowy z płyt gipsowo kartonowych zalecana jest ich wersja ognioodporna.

W środku, tuż za palnikiem umieszczone są otwory wentylacyjne, które powodują wyrównanie temperatury pod palnikiem oraz by zminimalizować ryzyko powstania podciśnienia w przypadku przelania biopaliwa.

Biokominki serii Inside to produkty najwyższej dostępnej jakości na polskim rynku z palnikami manualnymi. Ich cena odzwierciedla precyzję wykonania, więc proponowane są wszędzie tam gdzie jakość i bezpieczeństwo są priorytetem.

Dane techniczne:

 

Wymiary biokominka: wysokość 500 mm, szerokość 1400 mm, głębokość 250 mm. Waga 45 kg. 

Czas realizacji zamówienia: około 21 - 28 dni


Zestaw zawiera:

  • biokominek z palnikiem;
  • zapalarka gazowa;
  • uchwyt do regulacji płomienia;
  • instrukcja obsługi;
  • 2x 1 litr biopaliwa z atestem PZH.

Produkty powiązane