Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek Hierro

Nowy produkt

Naścienny lub do zabudowy pionowy biokominek Hierro polskiego producenta

Więcej szczegółów

1 589,00 zł brutto

Więcej informacji

Biokominek Hierro

Biokominek Hierro to połączenie stali nierdzewnej oraz stali malowanej proszkowo. Konstrukcja biokominka lakierowana farbą termoodporną w kolorze czarny mat strukturalny. Rama frontowa lakierowana w kolorze czarny mat strukturalny.

Palenisko wykonane w postaci jednego palnika ze stali o grubości 1,5 mm lakierowanej proszkowo farbą termoodporną w kolorze czarnym o pojemności 2,5 litra i szerokości 370 mm. Palenisko zawiera bezpieczną biowkładkę, która działa jak gąbka - wlane biopaliwo wsiąka w nie. Rozwiązanie takie eliminuje ryzyko wylania biopaliwa. Zaleca się napełnienie do 1/2 pojemności paleniska.
1 litr biopaliwa spala się w czasie od 2 do nawet 4 godzin, w zależności od regulacji zasuwy.

Model można dowolnie zawieszać na płaskiej ścianie, w tylnej części biokominka znajdują się otwory do zawieszenia. Biokominek można także zabudować w ścianie lub przygotowanym otworze, wykonanym także z płyt gipsowo kartonowych.

 

Informacje praktyczne:

Wymiary: wysokość 690 mm, szerokość 640 mm, głębokość 206 mm. Waga 13 kg.

Czas realizacji: około 7 - 14 dniZestaw zawiera:

· biokominek z paleniskiem; 
· zapalarka gazowa; 
· uchwyt do regulacji i wygaszania płomienia.