Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek Frame 180cm inox

Nowy produkt

Panoramiczny biokominek ze srebrną ramą 180cm i szeroką linia ognia

Więcej szczegółów

1 899,00 zł brutto

Więcej informacji

Biokominek Frame o szerokości 180cm inox

Biokominek Frame to połączenie stali nierdzewnej oraz stali malowanej proszkowo. Model można dowolnie zawieszać na ścianie lub zabudować w ścianie, także z płyty gipsowo-kartonowej, lecz najlepiej w wersji ognioodpornej. Frontowa rama delikatnie podkreśla design wnętrza. Nadaje się zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych.  
Biokominek produkowany jest w Polsce z naciskiem na precyzję wykonania oraz by zapewnić bezpieczeństwo użytkowania.


 

Informacje praktyczne:

Wymiary: wysokość 490 mm, szerokość 1800 mm, głębokość wnęki 160 mm. Waga 30kg.

Biokominek poziomy, wiszący, rama frontowa wykonana ze stali nierdzewnej szczotkowanej, natomiast korpus biokominka wykonany ze stali lakierowanej farbą termoodporną w kolorze czarnym mat. Na odwrocie biokominka umieszczono specjalne otwory do zawieszenia na ścianie lub zabudowania. W zestawie są kołki rozporowe umożliwiające zawieszenie biokominka.
Korpus biokominka został wykonany ze stali o grubosci 1,5mm, we wnęce tuż obok palników wycięto podłużne otwory, które mają za zadanie wyrównywać temperaturę palnika i nie dopuścić do powstania podciśnienia.
 
Zastosowano trzy palniki, każdy ma szerokość 450mm i proste wycięcie. Wykonany jest ze stali nierdzewnej szczotkowanej o grubości 3mm.
W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący, który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie.
Palnik o szerokości 450mm ma pojemność 1 litra i biopaliwo spala się w zależności od warunków w czasie około 2 godzin.
Palnik nie zawiera regulacji ognia, aczkolwiek prawdziwi miłośnicy ognia nigdy nie redukują doznać wizualnych.
W zestawie jest pokrywa, którą za pomoca dołączonych uchwytów zakrywa się szczelinę palnika by skutecznie zagasić ogień.


Zestaw zawiera:

· biokominek z trzema paleniskami; 
· kołki montażowe; 
· uchwyty oraz pokrywa do wygaszania płomienia;
· 1l biopaliwa; 
· zapalarka gazowa.