Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek LEO

Nowy produkt

Wkład / szkielet biokominka Leo do zabudowy w ścianie lub otworze zabudowy lub w meblu.

Więcej szczegółów

999,00 zł brutto

Więcej informacji

Wkład Leo

Gotowy szkielet biokominka Leo do indywidualnej aranżacji. Produkt ten dedykowany jest do zabudowy.  Szkielet wykonany ze stali malowanej proszkowo farbą termoodporną w kolorze czarnym mat strukturalny.

Na ramie frontowej biokominek posiada otwory do przytwierdzania go w ścianie / zabudowie / meblu.

Po umieszczeniu wkładu w zabudowie widać tylko niewielką ramkę frontową, którą można zakryć płytą GK lub innym materiałem aby nie było widać śrub montażowych.

Zastosowano palnik wykonany ze stali nierdzewnej o szerokości 470 mm i pojemności 1,5 litra.

Biokominek posiada regulację płomienia, każdy z palników posiada zasuwę, dzięki czemu biopaliwo spala się w czasie od dwóch do nawet czterech godzin. Pojemnik posiada podwójne ściany, odpowietrzające otwory bezpieczeństwa, wskaźnik poziomu biopaliwa, a także wkład absorbujący, czyli bezpieczną biowkładkę. Wkład ma za zadanie wchłonąć płyn (jeśli wlane jest max 50% objętości) i nie dopuścić do jego rozlania w przypadku silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka.

Bio kominek nie zawiera izolacji termicznej dlatego trzeba ostrożnie montować biokominek w zabudowie meblowej. Ważne aby żadne ze ścian wnęki wkładu nie stykały się z płytami meblowymi - poza oczywiście frontem.

Dane techniczne:

 

Wymiary biokominka: wysokość 772 mm, szerokość 646,5 mm, głębokość 146 mm. Waga 10 kg. 


Zestaw zawiera:

  • biokominek z palnikiem;
  • uchwyt do regulacji i wygaszania płomienia;
  • instrukcja obsługi.