Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek LEO

Nowy produkt

Wkład / szkielet biokominka Leo do zabudowy w ścianie lub otworze zabudowy lub w meblu.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

999,00 zł brutto

Więcej informacji

Wkład Leo

Gotowy szkielet biokominka Leo do indywidualnej aranżacji. Produkt ten dedykowany jest do zabudowy.  Szkielet wykonany ze stali malowanej proszkowo farbą termoodporną w kolorze czarnym mat strukturalny.

Na ramie frontowej biokominek posiada otwory do przytwierdzania go w ścianie / zabudowie / meblu.

Po umieszczeniu wkładu w zabudowie widać tylko niewielką ramkę frontową, którą można zakryć płytą GK lub innym materiałem aby nie było widać śrub montażowych.

Zastosowano palnik wykonany ze stali nierdzewnej o szerokości 470 mm i pojemności 1,5 litra.

Biokominek posiada regulację płomienia, każdy z palników posiada zasuwę, dzięki czemu biopaliwo spala się w czasie od dwóch do nawet czterech godzin. Pojemnik posiada podwójne ściany, odpowietrzające otwory bezpieczeństwa, wskaźnik poziomu biopaliwa, a także wkład absorbujący, czyli bezpieczną biowkładkę. Wkład ma za zadanie wchłonąć płyn (jeśli wlane jest max 50% objętości) i nie dopuścić do jego rozlania w przypadku silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka.

Bio kominek nie zawiera izolacji termicznej dlatego trzeba ostrożnie montować biokominek w zabudowie meblowej. Ważne aby żadne ze ścian wnęki wkładu nie stykały się z płytami meblowymi - poza oczywiście frontem.

Dane techniczne:

 

Wymiary biokominka: wysokość 772 mm, szerokość 646,5 mm, głębokość 146 mm. Waga 10 kg. 


Zestaw zawiera:

  • biokominek z palnikiem;
  • uchwyt do regulacji i wygaszania płomienia;
  • instrukcja obsługi.