Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek Nice-House czarny 120x40cm z szybą

Nowy produkt

Biokominek czarny o rozmiarze 120x40cm z szybą ochronną z serii Nice-House

Więcej szczegółów

784,00 zł brutto

Więcej informacji

Biokominek czarny 120x40cm z szybą ochronną

Zarówno frontowa jak i wewnętrzna rama wykonana stali malowanej proszkowo w kolorze czarny mat. Palenisko w postaci trzech niezależnych pojemników wykonanych ze stali nierdzewnej szczotkowanej.

Palenisko wykonane jako trzy niezależne pojemniki, każdy o szerokości 276mm oraz linii ognia 200mm, z podwójnym dnem wykonany ze stali nierdzewnej o pojemności około 0,33L. Biopaliwo spali się realnie w czasie około 1h40min na w pełni zalanym palniku. 

Niemiecki certyfikat TüV gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania biokominka. Palnik posiada wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który umożliwia wolniejsze i równomierne spalanie biopaliwa. Podwójne ściany eliminują ryzyko związane z rozszczelnieniem palnika. W pojemniku zamontowano miarkę poziomu biopaliwa aby zminimalizować ryzyko przelania płynu. Optymalna szerokość palnika pozwoliła na umieszczenie ruchomej zasuwy, która skutecznie reguluje oraz gasi ogień.Do mocowania zastosowano listwę z dystansem, która pozostawia przestrzeń 1cm między tylnią ścianką biokominka, a ścianą. Ciepło tylniej ścianki biokominka nie oddziaływuje na ścianę i jej nie odbarwia. Krawędzie biokominka oraz wewnętrzna część ramki są dodatkowo usztywniane stosując dodatkowe podgięcia.

Cała konstrukcja biokominka nie jest skręcana. Zastosowano dodatkowy dolny uchwyt uniemożliwiający jakiekolwiek przemieszczenie biokominka.

Biokominek można zarówno zawiesić bezpośrednio na płaskiej ścianie, jak i również nadaje się do zabudowy lub zamontowaniu w istniejącym otworze.

Wersja biokominka z szybą, która chroni przed bezpośrednim wpływem ognia. Pasek szyby hartowanej o wysokości 150mm i grubości 4mm. Szybę wsuwa się swobodnie poprzez prowadnice. Prowadnice lakierowane w kolorze frontu przykręca się do ramy biokominka, tak więc można biokominek używać także bez szyby.


 
 
Wymiary: wysokość 40 cm, szerokość 120 cm, głębokość 12cm. Waga 18 kg.Uwaga !    W prezencie otrzymujecie Państwo możliwość korzystania z zalet aromaterapii

Czym jest aromaterapia?
przez dodanie kilku kropel olejku eterycznego powietrze nabiera świeżego zapachu; działa relaksująco, nierzadko leczniczo.
Wystarczy ustawić aromatyzer bardzo blisko paleniska by temperatura uwolniła aromat.
Zestaw zawiera:

  • biokominek;
  • trzy palniki z wkładami absorbującymi;
  • hartowana szyba ochronna z prowadnicami;
  • 2 kg kamieni ozdobnych;
  • zestaw montażowy;
  • uchwyt do regulacji i wygaszania płomienia;
  • lejek;
  • instrukcja obsługi;
  • 1l biopaliwa II generacji z atestem PZH;
  • aromatyzer.