Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek Nice-House biały 120x40cm z szybą

Nowy produkt

Biokominek biały o rozmiarze 120x40cm z szybą ochronną z serii Nice-House

Więcej szczegółów

929,00 zł brutto

Więcej informacji

Biokominek biały 120x40cm z szybą ochronną

Wewnętrzna konstrukcja wykonana stali malowanej proszkowo w kolorze czarny mat. Rama frontowa lakierowana w kolorze biały połysk nadając biokominkowi nowoczesności. Palenisko w postaci trzech niezależnych pojemników wykonanych ze stali nierdzewnej szczotkowanej.

Każdy palnik posiada wkład chłonny (absorbujący), czyli tzw. biowkładka, która ma za zadanie wchlonąć biopaliwo niczym gąbka i nie dopuścić do  rozlania w przypadku przewrócenia się biokominka. Wkład dodatkowo wyrownuje temperaturę i wydluża czas spalania biopaliwa.
Regulacja wysokości ognia odbywa się za pomocą zasuw, 1 litr biopaliwa / palnik spala się w czasie od 2 do 4 godzin.

Do mocowania zastosowano listwę z dystansem, która pozostawia przestrzeń 1cm między tylnią ścianką biokominka, a ścianą. Ciepło tylniej ścianki biokominka nie oddziaływuje na ścianę i jej nie odbarwia. Krawędzie biokominka oraz wewnętrzna część ramki są dodatkowo usztywniane stosując dodatkowe podgięcia.

Cała konstrukcja biokominka nie jest skręcana. Zastosowano dodatkowy dolny uchwyt uniemożliwiający jakiekolwiek przemieszczenie biokominka.

Biokominek można zarówno zawiesić bezpośrednio na płaskiej ścianie, jak i również nadaje się do zabudowy lub zamontowaniu w istniejącym otworze.

Wersja biokominka z szybą, która chroni przed bezpośrednim wpływem ognia. Pasek szyby hartowanej o wysokości 150mm i grubości 4mm. Szybę wsuwa się swobodnie poprzez prowadnice. Prowadnice lakierowane w kolorze frontu przykręca się do ramy biokominka, tak więc można biokominek używać także bez szyby.


 
 
Wymiary: wysokość 40 cm, szerokość 120 cm, głębokość 12cm. Waga 17 kg.Uwaga !    W prezencie otrzymujecie Państwo możliwość korzystania z zalet aromaterapii

Czym jest aromaterapia?
przez dodanie kilku kropel olejku eterycznego powietrze nabiera świeżego zapachu; działa relaksująco, nierzadko leczniczo.
Wystarczy ustawić aromatyzer bardzo blisko paleniska by temperatura uwolniła aromat.
Zestaw zawiera:

  • biokominek;
  • trzy palniki z wkładami absorbującymi;
  • hartowana szyba ochronna z prowadnicami;
  • 2 kg kamieni ozdobnych;
  • zestaw montażowy;
  • uchwyt do regulacji i wygaszania płomienia;
  • lejek;
  • instrukcja obsługi;
  • 1l biopaliwa II generacji z atestem PZH;
  • aromatyzer.