Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek Katami

Nowy produkt

Wolnostojący, dwustronny biokominek Katami z szybami ochronnymi

Więcej szczegółów

2 945,00 zł brutto

Więcej informacji

Biokominek Katami

Biokominek Katami to połączenie stali nierdzewnej oraz stali malowanej proszkowo. Model można dowolnie ustawiać. Biokominek ze względu na swoje wymiary świetnie nadaje się do każdego wnętrza; natomiast w sprzyjających warunkach atmosferycznych do tarasu czy ogrodu, a nawet na balkon. Stabilna konstrukcja oraz szyby hartowane zapewniają bezpieczne korzystanie. 
 

Informacje praktyczne:

Wymiary: wysokość 600 mm, szerokość 900 mm, głębokość 350 mm. Szyby hartowane o grubości 6 mm z dwóch stron paleniska zapewniają bezpieczeństwo w użytkowaniu.
 
Konstrukcja biokominka wykonana ze stali o grubości 1,5 mm lakierowanej farbą termoodporną w kolorze czarnym. Palenisko w postaci palnika typu fala o pojemności 2,5 litra i szerokości 370mm. Palnik zawiera bezpieczną biowkładkę, która działa jak gąbka - wlane biopaliwo wsiąka w nie. Rozwiązanie takie eliminuje ryzyko wylania biopaliwa. Zaleca się napełnienie do 1/2 pojemności paleniska. Palnik lakierowany farbą termoodporną w kolorze czarnym.

1 litr biopaliwa spala się w czasie od około 2 godzin do nawet 4 godzin.

Czas realizacji zamówienia około 7 - 14 dni.
Zestaw zawiera:

· biokominek z paleniskiem; 
· 2x szyba hartowana;  
· zapalarka; 
· uchwyt do regulacji i wygaszania płomienia.