Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek Gede

Nowy produkt

Wolnostojący, kompaktowy biokominek Gede z szybami ochronnymi

Więcej szczegółów

1 429,00 zł brutto

Więcej informacji

Biokominek Gede czarny 70cm

Biokominek Gede to połączenie stali nierdzewnej oraz stali malowanej proszkowo. Model można dowolnie ustawiać. Biokominek ze względu na swoje wymiary świetnie nadaje się do każdego wnętrza; natomiast w sprzyjających warunkach atmosferycznych do tarasu czy ogrodu, a nawet na balkon. Stabilna konstrukcja oraz szyby hartowane zapewniają bezpieczne korzystanie. 
 

Informacje praktyczne:

Wymiary: wysokość 500 mm, szerokość 700 mm, głębokość 345 mm. Waga: 21 kg.Szyby hartowane o grubości 6 mm z dwóch stron paleniska zapewniają bezpieczeństwo w użytkowaniu.
 
Obudowa paleniska wykonana ze stali o grubości 1,5 mm lakierowanej farbą termoodporną w kolorze czarnym. Palenisko w postaci palnika typu prostego o pojemności 1,2 litra i szerokości 350 mm. Palnik zawiera bezpieczną biowkładkę, która działa jak gąbka - wlane biopaliwo wsiąka w nie. Rozwiązanie takie eliminuje ryzyko wylania biopaliwa. Zaleca się napełnienie do 1/2 pojemności paleniska. Palnik lakierowany farbą termoodporną w kolorze czarnym.

1 litr biopaliwa spala się w czasie od 2 godzin do nawet 4 godzin.

Czas realizacji zamówienia około 3 - 7 dni.
Zestaw zawiera:

· biokominek z paleniskiem; 
· 2x szyba hartowana;  
· zapalarka; 
· uchwyt do regulacji i wygaszania płomienia.