Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Olejek eteryczny - cynamonowy

Nowy produkt

Naturalny olejek eteryczny o zapachu cynamonu

Więcej szczegółów

5,50 zł brutto

Więcej informacji

Olejek cynamonowy

Naturalny w 100% olejek eteryczny przeznaczony między innymi do aromaterapii. 

Idealny dla biokominków z funkcją aromaterapii lub z osobnym aromatyzerem. 
Swoje właściwości posiadają tylko naturalne olejki eteryczne, tak więc przestrzegamy przez olejkami nieznanego pochodzenia (nierzadko importowanych z Chin). Sprzedawane przez nas olejki produkowane są w Polsce i posiadają pozytywną opinię PZH.
Uzyskiwany w wyniku wyciskania na zimno skórek owoców.

Naturalny olejek powstaje z kory lub liści cynamonowca. Uważa się, że rozproszenie w pomieszczeniu olejku cynamonowego podnosi nastrój i polepsza ogólną atmosferę. Dyfuzja oleju cynamonowego i wdychanie go jest doskonałym sposobem na pozbycie się przeziębienia. Mocny aromat, który jest uwalniany z tego wspaniałego olejku eterycznego, doskonale przeczyszcza zatoki.

Olejek cynamonowy umożliwia podniesienie siły woli, a także oczyszczenie ducha. Pomaga w radzeniu sobie ze zmęczeniem psychicznym, złością, napięciem, a także lękami oraz depresją, wraz z innymi negatywnymi uczuciami.